Sisukord
Paberleht
Paberleht

Teater kolib inimeste koduõuele

3 min lugemist
  • Oma hoovid avavad mitmed tuntud inimesed
  • Kultuuri kõrvale pakutakse ka kohvikuelamusi
  • Julgemad võivad ette võtta suisa teatrimaratoni
  • Etendusi jagub igale maitsele
Eelmisel aastal jätkus etendusi põhiliselt Paide kesklinna hoovidesse, tänavu saavad kultuurikavast osa ka kaugema nurga koduõued. FOTO: Dmitri Kotjuh

Sel nädalavahetusel avab mitu eramajapidamist oma hoovi harrastusteatrile ja kutsub inimesi lahkesti etendusi vaatama. Sinna juurde tegutsevad ka kodukohvikud. Nii saab näiteks külla minna Paide linnapeale Priit Värgile, Paide gümnaasiumi korraldusjuhile Margit Udamile, siseministeeriumi korrakaitse- ja kriminaalpoliitika osakonna nõunikule Eimar Veldrele ja arhitekt Marje-Ly Rebas.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Hooviteatrite festivali eestvedaja Mariliis Petersoni selgitusel on nädalavahetusel, 11.–13. septembril Paides teine hooviteatrite festival, mis toob hoovidesse ja koduõuedele mängima 16 harrastustruppi üle Eesti.

Etendusi tullakse andma Saare- ja Hiiumaalt, Harju-, Lääne-Viru-, Pärnu- ja Viljandimaalt, samuti Tallinnast. «Järvamaad esindavad Alburahva Teater, Tarb­ja näitering, Vahuküla näitetrupp, Sookure lasteaia õpetajate trupp ja Paide huviteater,» täpsustas ta.

08.09.2020 12.09.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto