Paide Viking Window sattus ellujäämismängu

Järva Teataja

Meeste korvpalli esiliiga esimeses veerandfinaalis 80:71 G4S Noorteliiga II üle olnud Paide Viking Windowl läks tarvis veel üht võitu, et pääseda nelja parema hulka.

Võõrsil peetud mängust seda võitu siiski ei tulnud, tuli hoopis kaotus 64:75. See tähendab, et veerandfinaalseeria läks kolmanda, otsustava kohtumise peale. Mäng peeti eile õhtul Paides. Kaotaja pidi suu medalist puhtaks pühkima, võitja pääses nelja parema hulka.

Esmaspäevaks oli esiliigas selge kaks poolfinalisti: EMÜ SK ja Betoonimeister/Tskk/Nord. Tartu Kalev/Estiko ja SK Torma Sport selgitasid samuti eile kolmandas, otsustavas kohtumisest edasipääseja.