Peatreenerita jäänud võrkpalliklubi kaotas kaks mängu

Credit24 meistriliigas on peatreenerita jäänud Järvamaa võrkpalliklubi pidanud ära uue aasta esimesed mängud. Esmalt jäi klubi 3:0 (25:23, 25:21, 31:29) alla Tartu Bigbankile.

Mäng Rakverega läks aga viiendasse geimi, kus vastased oma paremuse 15:9 maksma pani ja võitsid kohtumise 3:2 (25:23; 19:25; 17:25; 25:23; 15:9).

Koduväljakul mänginud Rakvere alistas Järvamaa esimeses geimis 25:23, järgmised kaks geimi kuulusid Järvamaa võrkpalliklubile, kes noppis võidu vastavalt 25:19 ja 25:17 . Neljandas geimis olid Lääne-Virumaa esindusmeeskonna võidunumbrid 25:23. Otsustav geim kuulus Rakverele.