Sisukord
Paberleht
Paberleht

Kohalikud näitasid uue kooli vastu suurt huvi

2 min lugemist
  • Koolis hakkavad tööle Kätlin Merisalu ja Heidi Antons
  • CV ja motivatsioonikiri tuleb esitada ka praegustel 10. ja 11. klassi õpilastel
Paide gümnaasiumi vastu tundsid paljud õpilased huvi juba enne selle avamistki. FOTO: Kristo Kivisoo/ Järva Teataja

Õpilaste, lastevanemate ja haridustöötajate huvi Paidesse loodava riigigümnaasiumi vastu oli niivõrd suur, et kolmapäeval Järvamaa kutsehariduskeskuse auditooriumis peetud infokoosolekule tulijad vajasid lisatoole.

Tellijale Tellijale

Paide riigigümnaasiumi direktor Urmo Reitav tunnistas, et osavõtjate rohkus üllatas. Kohtumiseks plaanitud tund ja viisteist minutit pikenes poole tunni võrra.

Urmo Reitav ja õppejuht Krista Andreson rääkisid lahti riigigümnaasiumi sisu ja õppekorralduse, seejärel oli küsimuste-vastuste aeg. Muu hulgas said õpilased teada, miks tuleb kõigil tulevastel riigigümnaasiumis õppida soovijatel esitada CV ja motivatsioonikiri. CV ja motivatsioonikirja peavad esitama ka praegused Paide gümnaasiumi ja ühisgümnaasiumi õpilased, kes lähevad üle XI või XII klassi. «See on vajalik eelkõige selleks, et me saaksime teie kohta rohkem teada: mida te oskate ja mida tahaksite õppida. Selle põhjal saame koostada näiteks sobivate valikainete nimekirja,» selgitas Reitav. Lisaks viiakse juunis kõigiga läbi vestlused.

22.10.2020 25.10.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto