Saksa lambakoer Nicko uhkeldab koolivihiku kaanel

Saksa lambakoer Nicko on sedavõrd kuulekas, et tema peremehel Kaspar Pokil pole mingi kunst kaanefoto sarnast hetke taaslavastada. Üks käsklus ja koer on krapsti tema kõrval põhupallil.

FOTO: Dmitri Kotjuh/ Järva Teataja

  • Pildi fookuses on ilus koer, kelle olemus tuleb tema terasest silmavaatest
  • Nicko on väiksest peale hästi kasvatatud ja kuulekas koer
  • Just kuulekuse tõttu ongi koer hea modell

Kutsikana Kanal 2 uudistesaates «Reporter» nunnumeetrit üles kruvinud Saksa lambakoer Nicko, kelle omanik on telereporter Kaspar Pokk, on üks kaheksast Eesti Saksa lambakoerast, kelle pilt jõudis sel suvel laste koolivihiku kaanele.

Kaspar Pokk ütles, et kõik sai alguse umbes pool aastat tagasi ühest koerainimeste Facebooki grupis nähtud üleskutsest. «Lugesin, et oodatakse pilte Saksa lambakoertest, mida saaks vihiku tegemisel kasutada,» meenutas ta. «Olen Nickot palju pildistanud ja saatsin kohe mitu pilti.»

Väljavalituks osutunud pilt oli ka üks Poki lemmikuid, ehkki see sündis eelmisel sügisel täiesti juhuslikult. «Olin sõitmas võttele Olustvere laadale ja koer oli kaasas. Tegime ühe põllu servas sirutuspeatuse, et koer saaks veidi joosta ja põit kergendada. Äkki märkasin, et Nicko hüppas ühe põhurulli peale. Hetk tundus lahe, võtsin taskust telefoni ja pildistasin ilma pikemalt mõtlemata,» meenutas ta.

Loe kõiki artikleid

Oled juba tellija? LOGI SISSE või SEO LEHE TELLIMUS

Loe ka neid

Tagasi üles