P, 5.02.2023

Noor õpetaja lennutas Väätsa kooli orbiidile

Noor õpetaja lennutas Väätsa kooli orbiidile
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Jonas Nahkoril kulub praegusel ajal palju energiat Väätsa kosmoseprogrammile. Tema peadki kroonib fooliumist mütsike, mis projekti pühendunuid teistest väätsalastest eristab.
Jonas Nahkoril kulub praegusel ajal palju energiat Väätsa kosmoseprogrammile. Tema peadki kroonib fooliumist mütsike, mis projekti pühendunuid teistest väätsalastest eristab. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Väätsa põhikooli õpetajat Jonas Nahkorit on keeruline mitte märgata. Ühelt poolt selle pärast, et pikkust jääb tal kahest meetrist puudu täpselt kaks sentimeetrit. Teisalt seetõttu, et teotahtelist noort õpetajat lihtsalt jätkub igale poole.

Maakonna haridustegelased märkasid ja tunnustasid 26aastast Nahkorit tänavusel hariduspreemiate jagamisel lausa kaks korda. Valdavalt vanemate kolleegide heakskiitva aplausi saatel on Nahkor viimase kuu jooksul vastu võtnud Türi valla haridustöötaja ja Järvamaa noore õpetaja preemia.

Nahkor arvab, et on kahe õpetajaaasta jooksul eelkõige silma jäänud projektidega, mitte esmaklassilise õpetajana. Kui mitte muust, siis vähemalt neljapäeval «Ettevõtliku kooli» põnevaima tunni auhinna saanud Väätsa kooli kosmoseprogrammist on kuulnud vahest kõik järvalased, kes vähegi kohalikul ajakirjandusel silma peal hoiavad.

Märksõnad
Tagasi üles