Uus aasta toob kaasa nutirahu

Merit Männi
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Käru põhikooli algklassilapsed juba harjutavad end selle mõttega, et jaanuarist alates tuleb koolipäeva alguses telefon ära anda. Õpetaja Sune Vilimaa korjab need kokku ja paneb karbiga sahtlisse hoiule.
Käru põhikooli algklassilapsed juba harjutavad end selle mõttega, et jaanuarist alates tuleb koolipäeva alguses telefon ära anda. Õpetaja Sune Vilimaa korjab need kokku ja paneb karbiga sahtlisse hoiule. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Vahetundide ajal pilkupidi nutitelefonisse klammerdunud lapsed on uuel aastal Käru põhikooli koridorides üsna haruldane vaatepilt, sest koolis on hakanud kehtima nutirahu.

Kooli hoolekogu algatusel ja ettepanekul on sel eesmärgil muudetud ka kodukorda, mille järgi hakkabki koolis kehtima nutirahu.

Seda küll osaliselt, sest muudatus puudutab I–IV klasside õpilasi, kes edaspidi päeva alguses oma nutitelefoni õpetajale hoida annavad ja selle alles päeva lõppedes oma valdusse saavad.

Tagasi üles