Viikingite saatus sõltub ühest õhtust

Paide Viking Window (sinivalges) põhiturniiri lõpuni jääb üks kodumäng. Seisud pole kiita. Foto: Germo Aabla

Paide Viking Window kohtus reede õhtul korvpalli esiliigas Rakvere spordihallis liidri RSK Tarvasega. Suurema osa ajast tuli paidelastel olla tagaajaja rollis ning lõpuks tunnistada, et võiduga nad koju ei lähe.

Esimene veerandaeg oli võitluslik ning Viking Window ei lasknud vahet kordagi suureks käriseda. Tablool sai näha mitu korda ka viigiseisu. Viimastel minutitel tabas paidelasi aga ebaõnn, sest mitu viset järjest läks korvist mööda. Nii mindigi väiksele puhkusele viiepunktilises kaotusseisus 13:18.