Sisukord
Paberleht
Paberleht

Järva-Jaani bänd pääses noortebändi konkursil poolfinaali

2 min lugemist
  • Nömmi on karvane elukas, kes pesitseb Järva-Jaanis
  • Esimene muusikavideo sai valmis
  • Pääs poolfinaali tuli suure üllatusena
Nömmi rokkis oma tee noortebändi konkursi poolfinaali. Järvamaa publik on neid esinemas näinud Järva-Jaani kevadrokil. FOTO: Dmitri Kotjuh/JÄRVA TEATAJA/SCANPIX

«Noortebänd» on Eesti suurim ja pikima ajalooga noortele muusikutele suunatud konkurss, mille poolfinaali pääses ka Järva-Jaani noortebänd Nömmi.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Nömmi on karvane elukas, kes pesitseb Järva-Jaanis ja armastab vabal ajal muusikat luua – nii kirjeldavad noored ansamblit oma Facebooki lehel. Bändi nimi Nömmi tuli liikmete sõnul vaid kõlapildi pärast ning erilist tähendust see endas ei kanna.

Nömmi koosseisus on neli noort: Rasmus Roos, Andres Rõmmelgas, Meriliis Meier ja Priit Piiroja. Nömmi on tegutsenud ligikaudu neli aastat ja noortebändi konkurssi on noored ka varem jälginud, kuid mõte osaleda tekkis alles sel aastal. Üks bändi loojatest Rasmus Roos räägib, et julgust andis see, et neil valmis tänavu hästi lindistatud lugu, mille taustaks tehti ka esimene muusikavideo. Uue looga «Jaa Ja Ja Jaaga» jäid bändiliikmed Roosi ütlust mööda väga rahule ning otsustasid konkursil kätt proovida. «Nüüd tuleb täiega proovi teha, et järgmiseks esinemiseks, mis oktoobri alguses tuleb, valmis olla,» ütleb Roos.

22.10.2020 24.10.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto