Sisukord
Paberleht
Paberleht

Laureaadi auhinnariiulilt puudub veel elutööpreemia

3 min lugemist
Jääb tagasihoidlikuks: ülevoolavaid emotsioone tänavune Järvamaa aasta õpetaja Taiga Laur preemiat vastu võttes välja ei näidanud, ent tunnistas siiski, et iga kiitus teeb heameelt ja innustab edasi tegutsema. FOTO: Dmitri Kotjuh/Järva Teataja/ Scanpix

Teisipäeval Paides olnud õppeaasta seminaril oli Järvamaa õpetajatel üle mitme suvekuu võimalus kohata jälle tuttavaid kolleege ja end ühiselt algavaks kooliaastaks häälestada. Pärjatud said ka maakonna tublimad.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kui juba tavaks on kujunenud, et augusti lõpul peetaval seminaril astub õpetajate ette mõni tuntud koolitaja, kes iga päev lastega kokku puutuvatele haridustöötajatele kasulikke motivatsiooninippe jagab, siis oli see nii ka tänavu. Nõuandeid jagas mälutreener Tauri Tallermaa, kelle abiga võis saalitäis lõpuks tõdeda, et õpetamine on tõesti põnev tegevus.

Uuendus oli tänavu aga see, et kui aastaid on Järvamaa hariduspreemiat välja antud septembri lõpul korraldataval tunnustusüritusel, siis sedakorda kuulutati parimad välja õppeaasta eel.

27.10.2020 29.10.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto