Sisukord
Paberleht
Postimees

Esinduse avamine tõi kaasa uued töökohad

2 min lugemist
  • Ligi 40 töötajat mahutavas esinduses on mõni koht veel vaba
Töö käib: esmaspäeval, mil sotsiaalkindlustusameti esindus valmistus pidulikuks avamiseks, käis ruumis, kus laua taga istuvad dokumendihaldurid, usin töö. FOTO: Kristo Kivisoo/ Järva Teataja

Eile avas sotsiaalkindlustusamet endise Türi kolledži ruumes järjelt 18 esinduse, mis pakub tööd 30 kohalikule inimesele. Vastvalminud esinduse kontor võtab inimesi vastu alates tänasest.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Sotsiaalkindlustusameti haldusjuhi Seila Hõbe meelest on esinduse avamine Türil kahtlemata kohalikule paikkonnale oluline juba seetõttu, et kaasnes mitukümmend uut töökohta. «Sotsiaalkindlustusamet liigub seda teed, et värbame töötajaid sealt, kust leiame kompetentsi. Me ei piira inimesi sellega, et kui oled Türilt pärit, siis ei saa tulla sotsiaalkindlususametisse tööle,» lausus ta.

Ja kuigi praegu on sotsiaalkindlustusameti personalipartneri Vivika Barnabasi ütlust mööda esinduses täidetud 29 töökohta, siis Seila Hõbe lisas, et ligi 40 töötajat mahutavas esinduses on mõni koht veel vaba, ja ta soovitas huvilistel tööpakkumistega end tööportaali vahendusel kursis hoida.

21.05.2020 25.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto