Mööblipood tegutseb edasi uues kuues

  • Koht on sama, kuid poepidaja uus
  • Varem käisid järvalased Viljandis mööblit ostmas
  • Üksikul mööblipoel on raske konkurentsis püsida

Webshopi Paide kaupluses töötav Jaan Kütt ütles, et poe sisu täieneb iga päevaga. Kõike korraga pole jõutud veel välja panna ning iga uus asi tuleb ju esmalt kokku panna. Pildi tegemise hetkel oli tal käsil lükandustega riidekapi kokkupanek.

FOTO: Dmitri Kotjuh/ Järva Teataja

Paides Tööstuse tänaval tegutsenud Järva tarbijate ühistu mööblipoe asemele tekkis hiljuti uus Webshopi mööbli- ja sisustuskauplus, mis kavatseb täita kohalikus mööbliäris haigutava tühimiku.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Webshop Interior OÜ juhataja Taimar Jaaska ütles, et Paides avatud esindus on neil Eestis juba üheksas. «Seni oli Paidele lähim Webshopi kauplus Viljandis, kus muide käis päris palju ostjaid Paidest,» sõnas ta. «Seega oli meil Paidesse hea tunne tulla, sest teadsime, et mööblihuvilist rahvast siin ikka on.»

Jaaska selgitas, et ettevõte on tegutsenud ligi 15 aastat. «Oma tegevust alustasime internetimüügiga ja kümne aasta eest avasime esimese kaupluse Võrus,» täpsustas ta. Lisaks kahele kauplusele Võrus tegutsevad mööblipoed Tartus, Viljandis, Rakveres, Jõgeval, Tallinnas, Põlvas ja nüüd ka Paides.

Tagasi üles