Maadlejate järelkasv võrdles end lätlastega

«Nublust Nabiks» seeriavõistluse Läti-etapil juhtus kuni 48 kg kaluvate maadlejate klassis nii, et kolmanda ja viienda koha matšis läksid vastamisi ühe klubi poisid. Võitis Timor Arusaar (tumedas trikoos), Karel Kuurmaa jäi viiendaks.

FOTO: Liina Lehis

Laupäeval Lätis Cesises maadluse seeriavõistluse «Nublust Nabiks» neljandal osavõistlusel teenisid Järvamaa matimehed mitu poodiumikohta. Aastataguse ajaga võrreldes oli edasi­minek silmanähtav.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Maadlusklubi Järvamaa Matimehed Türi treener Mati Sadam selgitas, et võrreldes eelmise aasta Läti-etapiga, kus nad olid väljas pea sama­suguse koosseisuga, läks tänavu tõesti palju paremini. Nii sel kui ka eelmisel korral oli lõunanaabrite juures võistlemas paarteist kohalikku maadlejat. «Aasta tagasi saime vaid ühe pronksmedali, kuid sel korral tuli üks hõbe- ja kolm pronksmedalit,» täpsustas ta. «Tuli ka paar viiendat kohta neilt, kes viienda koha matšides said kaotuse.»

Sadam tõi esile raskekaalus (üle 75 kg) Andri Matrovi teise koha. Ühtlasi nimetas ära ka Timor Arusaare (kuni 48 kg) ja Virgo Suuna ning Karl Lehise (kuni 68 kg) kolmanda koha.

Tagasi üles