Timeksi kauplus lõpetab tegevuse

  • Kauplusele tuleb uus omanik
  • Pood kasvas välja defitsiidiajal tekkinud vajadusest
  • Jaekaubandus neelab kogu ettevõtja aja

26 aastat Paides metsa- ja aiatehnikat müünud Timeks-Topi kauplus sulgeb uksed. Ettevõtte juhataja Heikki Tulev (vasakul) tegutseb edasi raamatupidamise alal ning 23 aastat kaupluses müüjana töötanud Ahti Renser näeks end ka edaspidi samalaadse kauabaga tegelemas.

FOTO: Dmitri Kotjuh/ Järva Teataja

26 aastat Paides metsa- ja aiatehnikat müünud OÜ Timeks-Top sulgeb tänasest oma Pärnu tänavas asuva kaupluse uksed ning jääb ettevõttena edasi tegutsema raamatupidamis- ja äriteenuste alal

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Ettevõtte juhatuse liige Heikki Tulev ütles, et veerand sajandit väikelinna jaekaubanduses vastu pidada on olnud pikk ja huvitav teekond. «Nüüd on aeg, kus jõuan kohe pensioniikka. Tahan rohkem tähelepanu pöörata oma perele ja tegeleda edasi sellega, millega juba enne kaupluse pidamist tegelesime, ehk siis korraldada ettevõtete rahaasju,» põhjendas ta.

Tulev lausus, et kaupluse hoone on müüdud edasi uutele omanikele ja Timeksi väljakolimise järel algab ruumides põhjalik remont. «Mulle teadaolevalt plaanib uus omanik kaupluse uuesti avada tuleva aasta märtsis,» täpsustas ta.

Tagasi üles