Sisukord
Paberleht
Paberleht

Tunnustamisjärg jõudis vabatahtlikeni

3 min lugemist
  • Sädeinimene särab Türilt kaugemalegi
  • Tehismaastik kujuneb aegamööda
  • Kogukonnakeskus koondas inimesed ühe katuse alla
Aasta sädeinimene Maarja Brause (vasakul) tänab esimesena oma abikaasat Edgarit, kes kõik tema hullused kaasa tegi ja ära kannatas. FOTO: Dmitri Kotjuh/ Järva Teataja

Neljapäeva õhtul kuulutati Taikse rahvamajas Järvamaa vabaühenduste ja vabatahtlike tunnustusõhtul välja maakonna aasta tublimad vabatahtlikud ja vabaühendus. Tunnustusi jagus viies kategoorias.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Järvamaa aasta sädeinimeseks kuulutati Maarja Brause, kes tänukõnes ütles, et on sõnatu, ent lisas, et sel hetkel, kui mikrofon on nina all, ei tohi sõnatu olla. «Kõige tähtsam inimene, keda tänada, on abikaasa Edgar, kes kõik hullused kaasa tegi, ära kannatas või kui ma ise olin OTTil, hoidis lapsi. Arstina pean oluliseks tehtud tervis­edendustööd ja Türi Perepesa, kus töötan,» lausus ta. «Veel tänan Katit (Nõlvakut – toim) ja Helitit (Seljamaad – toim) ning eeskuju ja toetajat vallavanem Pipi-Liis Siemanni, kelleta ma ei saaks oma tööd nii hästi teha.»

Brause märkis veel, et sädeinimene võib olla meist ükskõik kes, inimene, kes ütleb välja oma mõtted. «Türil sündis nii OTT – otse tootjalt tarbijale. Mina olin paljude teiste mõtete juures ja mul oli aega, et midagi uut ära teha ja ellu viia,» lisas ta.

17.10.2020 21.10.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto