L, 3.06.2023

Anname au!

Urmas Glase
Facebook Twitter
Comments
Veteranipäeval heiskas Afganistaani-missioonilt kaasa võetud riigilipu Türil Kaitseliidu Järva maleva nooreminstruktor Raimo Merilo.
Veteranipäeval heiskas Afganistaani-missioonilt kaasa võetud riigilipu Türil Kaitseliidu Järva maleva nooreminstruktor Raimo Merilo. Foto: Urmas Glase/ Järva Teataja

Neljapäeval tähistas Eesti kaheksandat korda veteranipäeva. 23. aprilli hommikul kell seitse tõmbas Kaitseliidu Järva maleva nooreminstruktor veebel Raimo Merilo Türi kultuurikeskuse ees masti Eesti lipu, mis lehvis 2014. aastal Afganistanis Camp Bastioni eestlastest missioonisõdurite laagris.

Kaitseliidu Türi üksikkompanii pealik vanemseersant Urmas Piigert ütles eriolukorrale kohaselt tagasihoidlikult korraldatud lipuheiskamisel, et veteranipäeval väärtustame veterane ja nende perekondi.

«Meil on juures uus lipupäev. Heisates lipu, anname veteranidele kinnituse, et hindame kõrgelt nende panust Eesti iseseisvuse tagamisel,» lausus ta. «Tunnustame kõiki, kes on võidelnud meie iseseisvuse eest, osalenud välismissioonidel või on oma teenistusega kaasa aidanud Eesti riigikaitse kindlustamisele.»

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles