E, 6.02.2023

Kalamatsi meierei pälvis regionaalmaasika

Järva Teataja
Kalamatsi meierei pälvis regionaalmaasika
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Regionaalmaasikaid andsid Stenbocki majas kätte peaminister Kaja Kallas (paremal) ja rahandusminister Keit Pentus-Rosimannuse (vasakul). Kalamatsi meierei eestvedaja Aita Raudkivi võttis vastu ühe neist.
Regionaalmaasikaid andsid Stenbocki majas kätte peaminister Kaja Kallas (paremal) ja rahandusminister Keit Pentus-Rosimannuse (vasakul). Kalamatsi meierei eestvedaja Aita Raudkivi võttis vastu ühe neist. Foto: Stenbocki maja

Tänavusel regionaalmaasika konkursil pälvisid piirkondlikku arengut toetava tegevuse eest auhinna ettevõtmiste eestvedajad toidukultuuri juurutajatest turismiedendajateni välja. Teiste seas sai regionaalmaasika ka Kalamatsi meierei Järvamaalt.

Kalamatsi meierei perenaine Aita Raudkivi ütles, et niivõrd auväärt tunnustust saada oli igati meeldiv. «Mina käisin auhinda ainult ära toomas. Kõige olulisem on märkida, et see on kogu kollektiivi preemia neile inimestele, kes kõik need aastad on meil Kalamatsis tööl olnud. Auhind kuulub neile kõigile ja olen väga tänulik. Samavõrd tänan kõiki, kes meie tooteid hindavad ja tarbivad,» lausus ta.

Raudkivi lisas, et vastuvõtt oli meeldiv ja soe tunne oli saada oma tööle sellist tagasisidet.

Märksõnad
Tagasi üles