Sisukord
Paberleht
Paberleht

Sädeinimese optimism paistis silma

3 min lugemist
Sargvere maakultuuri edendamise seltsi eestvedaja Leila Joosepsoni rõõmustab aasta sädeinimese tunnustus, sest ta on paaril viimasel aastal nii Sargveres, Karedal kui ka Järva-Jaani külaellu pannud oma aega ja hinge sedavõrd, et on ka enda meelest äramärkamist väärt. FOTO: Dmitri Kotjuh/ Järva Teataja

Kodukant Järvamaa tänavu sädeinimese tiitli saanud Leila Joosepson usub, et hingega toimetamised Sargveres ja Kareda vallas on väärt tunnustust, aasta küla Kaalepi endine külavanem Maiu Mäe võtab võitu kui kiidusõnu rahvale.

Tellijale Tellijale

Sargvere maakultuuri edendamise seltsi eestvedaja Leila Joosepson võttis õnnitlused vastu kindla teadmisega, et ta ongi just paar viimast aastat andnud rohkesti energiat külaelu edendusse, ja mitte ainult Sargveres, vaid ka elukohas Kareda vallas.

Mõne aasta eest perega Tartust külla elama asudes oli Joosepsonile paras katsumus inimesi kodudest välja saada. «Ma arvan, et mu loomupäraselt positiivse eluhoiakuga kaasneva energia panek külaellu pole olnud asjatu. Usun, et suutsin mõnevõrra elavdada elu nii Sargvere mõisas kui ka algatada ettevõtmisi koduvallas Karedal ning kodukoguduses Järva-Jaanis,» lausus ta.

22.10.2020 25.10.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto