E, 4.12.2023

Mõisakool pöörab digituure peale

Merit Männi
, reporter
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Roosna-Allikul eelmisel nädalal toimunud projektipäeval tegemist jagus:  lahendamist vajanud ülesanne viis osalejad tahvelarvutitega ka mõisaparki.
Roosna-Allikul eelmisel nädalal toimunud projektipäeval tegemist jagus: lahendamist vajanud ülesanne viis osalejad tahvelarvutitega ka mõisaparki. Foto: Erakogu

Aprillist alates on Roosna-Alliku põhikoolis õppetööle pöördeid peale keeratud. Mitte et tunniplaan oleks põhjalikult muutunud või nädalas kontrolltööde hulk suurenenud. Roosna-Allikul käib digipööre.

Kevadel valiti üle Eesti välja tosin kooli, mis osalevad Samsung Electronics Balticsi ja Tallinna ülikooli algatatud kooliuuendusprogrammis. Katsekoolide nimekirja pääsejaid oli Järvamaalt kaks: Roosna-Alliku kõrval ka Väätsa põhikool.

Roosna-Alliku kooli direktor Daina Pärt sõnas, et 12 õpetajast 11 on nüüd koolituste käigus saanud tahvli, kriidi ja õpikute-raamatute kõrval sinasõbraks tahvelarvutiga. «Nad on omandanud uusi oskusi ning neil on valmisolek panna digiseadmed enda kasuks tööle,» lausus Pärt.

Facebook
Comments
Tagasi üles