E, 5.12.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Öisel seiklusel läksid käiku elulised teadmised

lisatud 56 fotot ja video!
Birgit Itse
Öisel seiklusel läksid käiku elulised teadmised
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Käänuline ja kohati libe takistusrada Türil Tolli metsas pani proovile võistlejate suutlikkuse käia ühte sammu ja hoida rütmi.
Käänuline ja kohati libe takistusrada Türil Tolli metsas pani proovile võistlejate suutlikkuse käia ühte sammu ja hoida rütmi. Foto: Kristo Kivisoo/ Järva Teataja

Häirekeskuse päästekorraldaja saab autost automaatse eCalli teate, milles on lisaks sõiduki tüübile märgitud sündmuskohaks GPS-koordinaadid. Muud teavet juhtunu kohta pole.

Ööl vastu eelmist reedet pidid Türil sellise algusega ülesannet lahendama neli täiskasvanute ja seitse kooliõpilaste võistkonda. Oli kuues Järvamaa öine KEAT ehk kaitse-end-ja-aita-teist-laager.

Viieliikmelised võistkonnad pidid leidma koordinaatide järgi auto ja liikluspolitseinikeks kehastudes kirjeldama häirekeskusele telefonitsi, mis on juhtunud.

Märksõnad
Tagasi üles