Sisukord
Paberleht
Paberleht

Muusikakool ihkab nüüdisaegset klaverit

2 min lugemist
  • Raha kogumiseks tahab Paide muusikakool korraldada ka heategevuskontserte
  • Annetustest loodab kool koguda 3500 eurot
Lauri Lugu tunneb vahel, et seitsmest päevast nädalas jääb väheks, sest lisaks muusiku karjäärile on tal vaja täita nii õpilase, õpetaja kui ka direktori kohustused. FOTO: Dmitri Kotjuh/JÄRVA TEATAJA/SCANPIX

On tavaline, et muusikaharidust andvas koolis on loodud kõik tingimused, et lapsed saaksid meelepärast pilli õppida. Paide muusikakool neid tingimusi ka pakub, ent klaverite olukord pole kiita, pillipark vananeb ja nüüd ongi kool võtnud plaani uue kabinetklaveri ostu.

Tellijale Tellijale

Osalemine EV100 projektis «Igal lapsel oma pill» on muusikakooli direktori Lauri Lugu meelest ainulaadne võimalus koolile selline instrument soetada. «Projekt toetab pillide ostu poole summa ulatuses, mis tähendab, et kui meie paneme omalt poolt antud klaveri puhul välja 7000 eurot, saame toetusena sama palju juurde. Sellist võimalust ei saa kasutamata jätta!» selgitas ta.

Nii palubki Paide muusikakool kogukonna abi, et heasoovlike toetajatega 3500 eurot kokku koguda. Täpselt nii palju on veel puudu ligi 14 000 eurot maksva klaveri hinnast.

24.10.2020 27.10.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto