Paide teatri tuumik andis esimesi lubadusi

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare
  • Teatri avalavastuse esietendus on 22. novembril
  • Noored soovivad publikuga silmast silma suhelda

Paide teatri trupi moodustavad (vasakult) projektijuht Harri Ausmaa ning suvel Eesti muusika- ja teatriakadeemia lavakunstikooli 28. lennu lõpetajad: lavastaja Jan Teevet ning näitlejad Joosep Uus, Kirill Havanski, Johannes Richard Sepping ja Ursel Tilk.

FOTO: Dmitri Kotjuh/JÄRVA TEATAJA/SCANPIX

Tavapärasest veidi suurema närviga astus kuus noort meest teisipäeval Paide muusika- ja teatrimaja lavale. Järvamaa publik on neid aplausiga tunnustanud. Milline on Eestimaa teatrijuhtide suhtumine?

Aplaus oli soe ja sõbralik ning tuumik, kes mõtte Paide teatrist ellu viib, võib kevadele ja suvele vastu astuda julgemini. Juba 1. augustil hakkavad Paide teatrina tegutsema projektijuht Harri Ausmaa ning suvel Eesti muusika- ja teatriakadeemia lavakunstikooli 28. lennu lõpetav lavastaja Jan Teevet ning näitlejad Joosep Uus, Johannes Richard Sepping, Ursel Tilk ja Kirill Havanski.

Õnnestunud katsetused «Maamõõtjad» ja «Richard3» lisavad Ausmaale ja Teevetile julgust hõigata välja teatri avalavastuse esietendus, mis on 22. novembril. See on trupi ühislooming.

Tagasi üles