Sisukord
Paberleht
Postimees

Türi noormees sõidab Eestit esindama

3 min lugemist
  • Kuus võistlustööd olid noorele õppurile päris keerulised
  • Lõppvõistlusel ootab ees rohkem praktilist tööd kui teooriat
  • Mõõtu tuleb võtta paljude teiste riikide õppuritega
Järvamaa kutsehariduskeskuses kolmandat aastat autoeriala õppival Mihkel Kanguril pole kodulinna ettevõttes praktikal olles tulnudki teha veel nii keerulisi töid, kui olid võistlusel. FOTO: Dmitri Kotjuh/JÄRVA TEATAJA/SCANPIX

Järvamaa kutsehariduskeskuses autoerialal õppiv türilane Mihkel Kangur läbis Inter Cars Eesti OÜ korraldatud võistlusel kolm vooru ja on üks kolmest noormehest, kes sõidab Poola lõppvõistlusele.

Tellijale Tellijale

Järvamaa kutsehariduskeskuses kolmandat aastat autoerialal õppiva Mihkel Kanguri tabame praktikalt kodulinna autoremondiettevõttes. «Praktikal ma nii keerulisi töid veel pole teha saanudki, kui olid võistlusel. Seal tuli näiteks vahetada Opeli mootori ketti ja veel aja peale. Kõik kuus praktilist tööd tuli teha autokapoti all ja need olid parajad pähklid,» lausus ta.

Kangur sai nendega hästi hakkama, sest talle meeldib autodega tegeleda juba väikesest peale. Nii ei tulnud tal ka võistlusel suurt pabinat sisse. Vähemalt kolmandas praktilises voorus enam mitte, kuid kahes esimeses küll.

21.05.2020 25.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto