T, 30.05.2023

Suletud kohvik üllatas püsikundesid

Merit Männi
Facebook Twitter
Comments
Kaks ja pool aastat Wabalinna majas tegutsenud kohvik puges oma põneva menüü ja hubase õhkkonnaga Paide rahva hinge. Nii polnud ka ime, et kui kohviku perenaine Ave-Triin Eidemiller uksed päevaks taasavas ja toidukoht kohe inimesi täis tuli. Nüüd tegutseb kohvik uues asukohas.
Kaks ja pool aastat Wabalinna majas tegutsenud kohvik puges oma põneva menüü ja hubase õhkkonnaga Paide rahva hinge. Nii polnud ka ime, et kui kohviku perenaine Ave-Triin Eidemiller uksed päevaks taasavas ja toidukoht kohe inimesi täis tuli. Nüüd tegutseb kohvik uues asukohas. Foto: Dmitri Kotjuh

Eelmise aasta juunis Paides uksed sulgenud menukas Wabalinna maja kohvik pakkus uue aasta alguse puhul oma kauaaegsetele kundedele meeldiva üllatuse ja ootas neid eile supile-koogile.

Lõunatunni esimestest minutitest alates oli maja toidunautlejaid täis. Menüüst oli valida nelja koogi vahel, lisaks kohv, vesi ja püreesupp.

Leti taga toimetanud Ave-Triin Eidemiller ütles, et kuna samal päeval oli maja teisel korrusel Barsi metoodikat tutvustav kursus, võtsid selle korraldajad temaga ühendust ja uurisid, kas ta oleks nõus osalejaid toitlustama. «Olin nõus, aga mõtlesin, et teen siis juba kõigile,» märkis ta.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles