T, 30.05.2023

Kohvikupidaja tahab uksed sulgeda

Facebook Twitter
Comments
Poolteist aastat tagasi kohviku avamisel lootis juhataja Kaupo Saarmann, et kultuurikeskuse uus, valgusküllane kohvik võidab peagi järvalaste südamed. Nüüd otsitakse selle kohale uut rentnikku.
Poolteist aastat tagasi kohviku avamisel lootis juhataja Kaupo Saarmann, et kultuurikeskuse uus, valgusküllane kohvik võidab peagi järvalaste südamed. Nüüd otsitakse selle kohale uut rentnikku. Foto: Dmitri Kotjuh

Kahe ja poole aasta eest avas Paide muusika- ja teatrimajas uksed kohvik, mis kuulub Tallinna ettevõttele OÜ Catering Service. Nüüd andis ettevõte teada, et tahab majas jäädavalt tegevuse lõpetada.

Ettevõtte juhatuse liige Tiit Saarmann andis märtsi algul Paide linnavalitsusele teada, et tahab juba selle kuu lõpus lõpetada muusika- ja teatrimajas toitlustuslepingu, mis oli 2016. aastal sõlmitud kümneks aastaks.

Paide linnapea Priit Värgi ütlust mööda polnud linnavalitsus selle sammuga päri. Lepingu järgi võib üürnik enne tähtaega selle üles öelda üksnes poolte kokkuleppel või mõjuva põhjuse korral. «Ametlikus pöördumises põhjust märgitud ei olnud, seal oli üsna lakooniliselt öeldud vaid seda, et nad soovivad lõpetada,» ütles Värk.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles