E, 30.01.2023

Mingit Patust Poolt me tegema ei hakka!

Merit Männi
Mingit Patust Poolt me tegema ei hakka!
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Pane kõrv peale: täna õhtul Järva-Jaani kultuurimajas peetaval Kevadrockil teeb oma esimese suure avaliku ülesastumise ansambel, kuhu kuuluvad vaid kooliõpetajad.
Pane kõrv peale: täna õhtul Järva-Jaani kultuurimajas peetaval Kevadrockil teeb oma esimese suure avaliku ülesastumise ansambel, kuhu kuuluvad vaid kooliõpetajad. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Tummised bassikäigud ja uljad kitarririfid, müdisev basstrumm ja klahvpillisaade. Naisvokaal laulab Hollywoodi mägedest ja hüvastijätust nii, et õhtuse Järva-Jaani alevi tänavad kajavad. Olgu, see võib pisuke liialdus olla, aga vähemalt see tänav, kuhu noortekeskus jääb, kajab küll.

Ajakirjanik ja lehepiltnik leiavad üles maja, kus noortekeskus asub, ent sissepääsuga jäävad veidi jänni ja kõnnivad nõutult ümber hoone. Pärast paari tiiru avastavad siiski otsaukse ning sellest sisenedes ja müradetsibelle kuuldes on asi klaar – siin tehakse bändiproovi.

«Me vaatasime aknast, jah, ja naersime, kuidas te meid üles ei leia!» itsitab Järva-Jaani gümnaasiumi direktor Raigo Prants. Toatäis seltskonda kihistab temaga kaasa.

Märksõnad
Tagasi üles