Olümpiaadisangarid jäid vastuvõtust eemale

Merit Männi
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Üks Türi kool esindatud, teine mitte: Türi ühisgümnaasiumi õpilane Kaido Kivi sai oma tänukirja ühiskonnaõpetuse olümpiaadi esikoha eest kätte.
Üks Türi kool esindatud, teine mitte: Türi ühisgümnaasiumi õpilane Kaido Kivi sai oma tänukirja ühiskonnaõpetuse olümpiaadi esikoha eest kätte. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Eelmisel nädalal olid Paide raekotta pidulikule tunnustusüritusele kutsutud need tublid Järvamaa koolide õpilased, kes on õppeaasta vältel saanud häid tulemusi nii maakonna kui ka üle-eestilistel olümpiaadidel.

Kahe kooli lapsed hoolimata sellest, et nende hulgas oli koguni mitmekordseid olümpiaadivõitjaid, üritusele paraku ei jõudnudki.

Järvamaa omavalitsuste liidu juhiabi Helje Mets täpsustas, et parimate olümpiaadivõitjate vastuvõtule olid kutsutud õpilased, kes said maksimumpunktidest vähemalt 50 pooled, ja nende juhendajad.

Tagasi üles