Sisukord
Paberleht
Postimees

Kaotatud kliendi- ja pangakaarte tasub otsida kaupluste infoletist

3 min lugemist
  • Nutikassad muudavad inimesed hajameelsemaks
  • Kaotatud kaart hoitakse alles umbes kuu aega
  • Pank soovitab korra kaotatud pangakaarti mitte enasm kasutada
Paide Selveri juhataja Kristi Nõmm soovitab kliendi- ja pangakaarte ning muid kauplusse kaotatud esemeid infoletist küsima. FOTO: Kristo Kivisoo/ Järva Teataja

Iseteeninduskassade võidukäik Järvamaa kauplustes on teinud inimesed hajameelsemaks, mistõttu jääb tihti kassadesse maha kliendi- ja pangakaarte. Kaupluste töötajad suhtuvad olukorda vastutustundlikult ja võtavad kaardid lahkelt enda juurde hoiule.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Paide Selveri juhataja Kristi Nõmm ütles, et infoletis oli suvel vahepeal korralik pataks Partnerkaarte. Müüjad hoidsid eraldi neid, mis olid viimasel nädalal poodi jäänud, ja neid, mis juba kauem omanikku ootasid. «Partnerkaartide tagastamise muudab lihtsamaks seik, et need on seotud kliendikontoga ja on nimelised,» lausus ta.

Inimesed saavadki Nõmme selgitusel oma kaardi tagasi, kui ütlevad, kelle nimele see on registreeritud, ja oskavad ehk aimata, millal nad võisid kaardi kaotada,» lausus ta. «Päris ise ei tohi me andmebaasist telefoni­numbreid otsida ja helistada, aga nii väikses kohas nagu Paide tunneb keegi ikka kedagi ja nii saame tuttavate kaudu teavet edastada.»

13.08.2020 16.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto