E, 30.01.2023

Edukal õpilasel motivatsioonipuudust pole

Galerii: pidulikust preemia üleandmisest
Merit Männi
Edukal õpilasel motivatsioonipuudust pole
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Paide? Aravete? Tallinn? Tartu? Õnnela Rodendaul seisab kevadel ees põhikooli lõpetamine. Kindlat valikut, kus koolis õpinguid jätkata, pole ta veel teinud. Tulevikus näeb ta ennast tegelemas meditsiinivaldkonnas, soov on jätkata ka suusaspordiga.
Paide? Aravete? Tallinn? Tartu? Õnnela Rodendaul seisab kevadel ees põhikooli lõpetamine. Kindlat valikut, kus koolis õpinguid jätkata, pole ta veel teinud. Tulevikus näeb ta ennast tegelemas meditsiinivaldkonnas, soov on jätkata ka suusaspordiga. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Ta õpib hästi ja teeb sporti – olles jõudnud muuhulgas ka Eesti paremiku sekka. Ta laulab, mängib klaverit, toimetab ja seikleb koos kodutütardega. Aineolümpiaadide esikolmikukohtade üle ei jõua keegi enam arvet pidada. Eile õhtul sai ta vastu võtta järjekordse tunnustuse – ta on tänavune Helmi Tohvelmani nimelise Järvamaa maakoolide eduka õpilase preemia laureaat.

Aravete keskkooli IX klassis õppiv Õnnela Rodendau ütleb, et kui talle koolis võit teatavaks tehti, oli see ootamatu üllatus just seetõttu, et õigupoolest polnud ta eriti sellisest preemiast kuulnudki.

Vastu vaielda aga polnud mõtet, sest kõik oli ju must valgel kirjas: «Olete reede õhtul oodatud Väätsa mõisa pidulikule preemia üleandmisele.»

Märksõnad
Tagasi üles