Väike ettevõte teeb suuri tegusid

  • Omapärane disain köidab tähelepanu
  • Esinduspood avati sünnipäeva tähistamiseks
  • Veerand Eesti hotellidest kasutab Siksaki tooteid

Kärus tegutsev tekstiili­õmblusfirma Siksak avas sünnipäeva puhul esinduspoe. Juhataja Heli Silla­ots on omanäo­liste toodete disaini üle uhke ja õnnelik.

FOTO: Dmitri Kotjuh/ Järva Teataja

Sel nädalal jõudis Kärus tegutsev osaühing Traageldaja olulise verstapostini, mida tähistas esinduspoe avamisega. Asjaosalised pidasid seda küll hullumeelseks ettevõtmiseks, sest kes teeb väiksesse maakohta kodutekstiilikaupluse. Aga inimeste julgustavad sõnad andsid tuge, et ehk on asi siiski proovimist väärt.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Ettevõtte juhataja Heli Sillaotsa meelest on nende edulugu väikestviisi ime. Kahe naise õmblusoskusest alguse saanud ettevõte on arenenud arvestatavaks sisustustekstiili partneriks nii siin- kui sealpool lahte tegutsevatele majutusasutustele. «Oleme oma tekstiilidega varustanud umbes 25 protsenti Eesti hotellidest ning muljetavaldav hulk majutusasutusi kasutab uhkusega meie kardinaid ja laudlinu ka Soomes ja Rootsis,» lausus ta.

Viimased kuus aastat on ettevõte kogunud tuntust kaubamärgi Siksak all. Nende tooteid peavad kliendid kvaliteetseks ja kauakestvaks ning disaini omapärseks.

Tagasi üles