Sisukord
Paberleht
Postimees

Türil ravitakse tervist uues keskuses

2 min lugemist
Tähtis päev, teeme selfi: pereõde Olga- Susanna Nimpsi telefonikaamerale poseerivad perearst Piia Tamm (vasakult), registraator Asta Lukkanen, pere­õde Tatjana Gritšenko, pere­õde Marje Tamme, perearst Ellen Lõhmus ja pereõde Ene Müür. FOTO: Dmitri Kotjuh/ Järva Teataja

Nüüdisaegsest tervisekeskusest on Türil unistatud ja räägitud hea mitu aastat. Ligikaudu kaheksa aastat ja ligikaudu neli miljonit eurot hiljem on unistus teoks saanud. Eile pärastlõunast on Viljandi tänava ääres asuva tervisekeskus pidulikult avatud.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

«Valmis!» sai tervisekeskuse juht perearst Toomas Tamm kohaletulnutele kinnitada. Et siiski on majas mõni riiul kokku panemata, arvuti ühendamata või et eelmisel nädalal suure kolimistöö ära teinud perearstid ikka veel asju lahti pakivad, on tegelikult nüüd väike mure. «No nipet-näpet on veel teha,» märgib Tamm diplomaatiliselt.

«Uus maja on ikka uus maja, valgust on palju rohkem kui vanas kohas,» ütleb pereõde Olga-Susanna Nimps oma heledas ja avaras kabinetis laua taga istudes. Inimesi on ta selles ruumis vastu võtnud esmaspäevast alates.

13.08.2020 16.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto