iDeal kampaania

Makaronid ja frikadellisupp maitsevad lastele koolis enim

  • Õpilased soovivad maitsvat ja kõhtu täis hoidvat toitu
  • Järvalased turgutaks ahu magustoitudega
  • Lapsevanemad küsivad lausa retsepte

Teise klassi õpilane Katriine Seeberg kiidab teisipäeval Paide Hillar Hanssoo põhikoolis lõunaks tehtud kalaseljankat. Lemmikuks peab ta ka kanasuppi ja sööb hea meelega spagette lisanditega.

FOTO: Dmitri Kotjuh/ Järva Teataja

Järvamaa koolilaste lemmiktoitude nimekirja troonivad mitmendat aastat makaronitoidud, millel on tihedalt kannul kanakaste, borš ja frikadellisupp, selgub Daily kaubamärgi all koole toitlustava ettevõtte rahulolu-uuringust.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Baltic Restaurants Estonia ASi müügi- ja turundusjuht Tiiu Endrikson märkis, et peaaegu sama tulemus oli uuringul ka üle Eesti. «Pastaroogade, suppide ja kanatoitude kõrval tõusid esile veel pikkpoiss ja kartulipuder,» täpsustas ta.

Endrikson selgitas, et Daily kaubamärgi all toitlustav Baltic Restaurants Estonia AS korraldas läinud aasta lõpul üle 4600 õpilase, koolitöötaja ja lastevanema seas küsitluse, et saada aimu laste toitumiseelistustest ja rahulolust koolitoiduga. «Järvamaa koolidest osalesid küsitluses Koeru keskkool, Paide Hammerbecki põhikool ja Paide Hillar Hanssoo põhikool,» märkis ta.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles