Sisukord
Paberleht
Paberleht

Andekaid lapsi jagub suure linna mitmesse nurka

3 min lugemist
  • Andeka lapse sihtkapital toetab 10 andetkat noort ja maleklubi
  • Sihtkapitali võimekus toetusi maksta püsib kohalike ettevõtete õlul
  • Stipendiumid antakse üle vabariigi aastapäeva aktusel
Paide gümnaasiumi õpilane Damaris Ly Tambla (esiplaanil) on üks kümnest tänavu Andeka Lapse sihtkapitali stipendiumi pälvinud Paide linna noorest. FOTO: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Paide linna Hillar Hanssoo nimeline Andeka Lapse sihtkapital tunnustab Eesti Vabariigi aastapäeva eel kümmet andekat noort, kes on silma paistnud nii õppetöös kui ka koolivälise tegevusega.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Andeka Lapse sihtkapitali nõukogu esimees Aivar Tubli kiitis õpetajaid, kes oma andekaid õpilasi märkasid ja olid kõige agaramad kandidaatide esitajad. «Nõukogu otsus kümne preemia laureaadi valikul oli konsensuslik. Arvestasime kandidaatide õppeedukust, saavutusi ja iseloomustust ning selle põhjal selgusid tublimatest tublimad. Sihtkapitali nõukogul on hea meel, et kandidaate oli ja laureaate on üle omavalitsuse,» lausus Tubli.

Tänavu esitati Andeka Lapse sihtkapitalile taotlusi 31 lapse tunnistamiseks, kellest kümme parimat valis välja sihtkapitali nõukogu koosseisus Aivar Tubli, Anneli Tumanski, Toomas Agasild, Annely Erm, Tõnu Uibopuu ja Kaarel Vene.

17.10.2020 21.10.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto