Sisukord
Paberleht
Paberleht

Paide Selver teeb sammukese e-poe poole

3 min lugemist
  • Kauplus saab suurepärase kogemuse
  • Selver saab hakkama oma tööjõuga
  • E-kaubandus vajab kiiret transport
Paide Selveri töötajad edastasid eile linnavalitsuse töötajatele 21 tellimust. Kaubad veeti kiiremas korras kodudesse laiali, et eakad ei peaks ise poodi tulema. FOTO: Dmitri Kotjuh/ Järva Teataja

Eile viisid Paide linnavalitsuse töötajad esimest korda laiali eakatelt kogutud e-poe tellimusi, mille täitmise võttis vastavalt sõlmitud lepingule oma õlule Paide Selver. Kaup jõudis seekord 21 tellijani ja teenus jätkub eriolukorra lõpuni.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Paide Selveri juhataja Kristi Nõmm ütles, et see on oluline proovikivi, mille pealt nad näevad, kui valmis on provintsilinna kauplus edaspidi e-poe teenust osutama. «Meie ülesanded on ju täpselt samad: komplekteerime vastavalt tellimusele toidukoti, skaneerime koodid, vormistame tšeki ning siis pakime kõik kokku ja anname kullerile üle,» selgitas ta.

Nõmm märkis, et selle töö käigus hindavad nad, kui palju lisatööjõudu läheks e-telli­muste täitmiseks vaja, kui kiiresti käib ühe tellimuse kokkupanek ja kuidas on seda logistiliselt kõige tõhusam korraldada. «E-Selver toimib tõhusalt Tallinnas ja selle lähiümbruses ning Tartus, edaspidi peaks teenus jõudma ka teistesse linnadesse, kus Selverid tegutsevad. Miks ei võiks Paide olla väiksemate Selverite seas üks teenäitajaid?» arutles ta.

27.10.2020 29.10.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto