Sisukord
Paberleht
Paberleht

Ans. Andur saadab Paide «kuldi» bändiruumi veebikontserdiga remonti

2 min lugemist
  • Legendaarne PAMTi bändiruum remonditakse ja muutub tantsuklassiks
  • Ans. Andur kasutab 23. mail viimast võimalust vanas bändiruumis lärmata
  • Bändid saavad PAMTis proovi teha ka tulevikus aga hoopis keldri teises otsas
Paide rock 50. Atta Trollid, Rock Grupp, Jecym, Pillskill, Stora Magnara Vertigo, Eleegium, Võtame Aprilli Tagasi, A.inult K.aks G.ranaati, Motor Tension Ensemble Nevesis, Ans. Andur, Paradoks Foto: Dmitri Kotjuh/ Järva Teataja FOTO: Dmitri Kotjuh/ Järva Teataja

Laupäeval annab ansambel Ans. Andur  (pildil) Paide muusika- ja teatrimaja bändiruumist veebikontserdi, et jätta senise proovikohaga sümboolselt hüvasti. Keldriruumide suvise remondi käigus kolib proovisaal uude kohta.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

«See ruum hüüdnimega «kuldi stuts» on olnud Ans. Anduri kodu algusest peale ehk 2002. aastast saati. See on meie viimane võimalus seal lärmata,» kirjutab bänd oma esinemise tagamaadest.

Kontserdi nimi «Õhtuks koju» tuleneb Anduri samanimelisest loost. «See ruum on ka nagu meie kodu olnud ja vaatajadki on enamasti kodudes,» selgitas bändi laulja ja kitarrist Madis Aesma. «Kui vahepeal tegime proove mujal, siis viimased viis aastat oleme Paides harjutanud. Kuldi bändiruumiga seostuvad ennekõike ikka pikad prooviõhtud.»

27.10.2020 29.10.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto