Sisukord
Paberleht
Postimees

Tehismaastikule tuleb kunstlumi ja valgus

2 min lugemist
  • Tehismaastikul hakatakse tootma kunstlund
  • Noori kisub maastikule ratastega sõitma
  • Kompleks peaks valmima kahe aasta pärast
Kohe algavad tööd Paide linna servas asuval spordikompleksi tehismaastikul, kuhu rajatakse elektrivalgustus ja maa-alune veetorustik lumekahurite kasutuse tarvis. FOTO: Dmitri Kotjuh

Sellest nädalast algavad tööd Paide linna servas asuval spordikompleksi tehismaastikul, kuhu selle suvega on plaan rajada elektrivalgustus ja maa-alune veetorustik lumekahurite kasutuse tarvis.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Paide linnamajandusosakonna juhataja Heigo Laaneoks ütles, et tööde tegija leidmiseks kuulutas linnavalitsus välja lihthanke, mille võitis kümne pakkuja hulgas Pental Elekter OÜ Tartumaalt. «Ettevõte alustab töödega juba sel nädalal. Esmalt tuleb tegeleda elektrisüsteemidega,» sõnas ta.

Laaneoksa ütlust mööda on mureks tõsiasi, et poole aastaga pole suudetud objektile voolu tuua. «Väidetavalt on probleem see, et tulevasse E-Piima alajaama pole trafosid tulnud ning selle taga seisab ka tehismaastikule voolu toomine,» selgitas ta. «Meie oleme aga töödega juba selles järgus, kus tuleks valgustus paigaldada ja seda proovida. Ilma elektrita pole see ju mõeldav.»

23.05.2020 28.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto