L, 3.12.2022

Muusikakooli lõpetas seitse pillimängijat

Kuido Saarpuu
Muusikakooli lõpetas seitse pillimängijat
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Tänavu lõpetasid Paide muusikakooli Annabel-Kretel Kirspuu (vasakult), Kelly Nägelik, Fransiska Malmre, Sandra Pilipenko, Keitlin Kaaret ja Hendrik Haamer (kõik klaveri eriala) ja Kirke Pärn (viiul). Lõpuaktust peeti eriolukorra reegleid järgides.
Tänavu lõpetasid Paide muusikakooli Annabel-Kretel Kirspuu (vasakult), Kelly Nägelik, Fransiska Malmre, Sandra Pilipenko, Keitlin Kaaret ja Hendrik Haamer (kõik klaveri eriala) ja Kirke Pärn (viiul). Lõpuaktust peeti eriolukorra reegleid järgides. Foto: Dmitri Kotjuh

Paide muusikakooli lõpetas tänavu seitse noort: kuus klaveri ja üks viiuli erialal. Kolmapäeval oli muusikakooli kõrval haljasalal nende lõpuaktus. Direktor Lauri Lugu ütles, et eelmisel aastal oli lõpetanuid isegi vähem, kuid see on lähiajal arvatavasti muutumas.

Alumistest õppeastmetest on peale tulemas sedavõrd palju noori, et lähiaastatel võib lõpetanuid olla ka 20 ringis. «Praegu on vanemas astmes seis nukram, kuid uusi õppijaid oleme aastas üle 20 juurde võtnud ja enamik neist on endiselt koolis käimas,» selgitas ta.

Klaver on endiselt populaarne

Märksõnad
Tagasi üles