Sisukord
Paberleht
Paberleht

Rannavolle järelkasv tuleb Järvamaa liivale karikavõitjaid selgitama

3 min lugemist
  • Kunagi varem pole noored võrkpallurid Järvamaal rannavollet mängima kogunenud
  • Huvi võrkpalliüritust korraldada tuli Hindreku talu inimeste endi poolt
Järvamaa noored võrkpallurid Markus Salum (vasakult), Kaur Vilpuu ja Sander Perillus ei pelga oma oskuseid ka üle-eestilises võistlussarjas proovile panna. FOTO: Gertrud Alatare

Homme panevad Paides palli mängu U20 vanuseklassi noormehed ja neiud, et Swedbanki rannavolle karikavõistluste viiendal ja ühtlasi viimasel etapil sotid selgeks teha. Järgneval kolmel päeval astuvad riburada võistlustulle ka teiste vanuseklasside noored mängijad, küttes liiva kuumaks nii Paide tehisjärve rannaspordikeskuse kui ka Valgma küla Hindreku talu liivaväljakutel.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Karikavõistluste etapi korralduse Paide võrkpalliklubi õlule võtnud Piret Reinfeld ütles, et ettevõtmine on eriline juba selle poolest, et kunagi varem pole noored võrkpallurid Järvamaal rannavollet mängima kogunenud. «Oleme Veiko Tihemetsa eestvedamisel mitu aastat korraldanud täiskasvanute rannavolle etappe ja küllap see on andnud võrkpalliliidu rannavõrkpalli toimkonnale usalduse, et suudame seda teha,» sõnas ta.

Reinfeld rääkis, et tänavu on noorte karikasari olnud eriliselt osalejaterohke, sest pered reisivad Eestist vähem välja ning seetõttu on suurem osa võrkpallureid kenasti kodumaal olemas. «Pigem näevadki vanemad laste võrkpalliharrastuse kaudu võimalust Eestimaad avastada ja teha reisiplaanid hoopis selle järgi,» märkis ta.

21.07.2020 25.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto