Paide Linnameeskond püsib kolmandal kohal

Paide linnameeskond võõrustas pühapäeval kodustaadionil JK Tallinna Kalevit ja võitis mängu kindlalt 0:4. Sündis ka linnameeskonna tänavune publikurekord: mängule elas kaasa 513 inimest (pildil rõõmsad fännid, esiplaanil klubi kogukonnajuht Arto Saar – toim).

Paide tegi Kaleviga sotid selgeks esimese veerandtunniga. Esmalt viis kodumeeskonna kaheksandal minutil juhtima Edrisa Lubega, kes palli üle väravavaht Karl Andre Vallneri pea võrku saatis. 14. minutil oli täpne kapten Andre Frolov, kes oli osaline ka Paide kolmandas väravas, kui Edrisa Lubega 16. minutil palli võrku saatis. 81. minutil vormistas lõppseisu 4:0 Karl Mööl, kes suunas Edgar Turi söödu väravaks.

Mängus tegi Paide linnameeskonna särgis liiga debüüdi 19aastane väravavaht Mattias Sapp, kes avapoolaja lõpuminutitel tegi hiilgava tõrje, kui suunas vastase palli üle väravalati.