Sisukord
Paberleht
Paberleht

Noorte vägiteod pole jäänud politseinikel märkamata

3 min lugemist
  • Linna esinduspargis leiavad aset avaliku korra rikkumised
  • Inimesed pelgavad kesklinnas ja pargis liikumist
  • Politsei tegeleb nii korrarikkumiste kui ka rumalusi tegevate noortega
  • Noorte häirivast tegevusest tuleb politseile kindlasti teada anda
Paide park FOTO: Erakogu

Nii mõnegi paidelase kannatus on katkemas, sest noortekampade suvi läbi kestnud kogunemised ja avalik korrarikkumine on muutunud linnas sedavõrd tavaliseks, et osa inimesi ei julge enam jalutamas käia ega väiksemaid lapsi üksi välja lubada. Keskpunktiks on kujunenud linna esinduspark, kus näeb avalikke joominguid ja rüüstamisi.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Paide Halduse aednik Hedi Jürgen ja töömees Urmas Kivilo leidsid esmaspäeva hommikul Lembitu pargist eest lõhutud istepingi, bussipeatuses ümber lükatud prügikasti, lõhutud toestusega puud ning pargiteedelt ohtralt puruks pekstud pudeleid, suitsukonisid ja muud sodi. «Vaatepilt oli trööstitu, aga see polnud mitte esimene kord,» ütles Jürgen. «Sel suvel olen parki peenraid rohima minnes tihti eest leidnud lagastatud peenrad ja kõnniteed. See on kurb vaatepilt.»

Urmas Kivilo lisas, et pargis prügikonteinereid tühjendades näeb ta tihti, et need on silmini alkoholipudeleid täis. «Hea veel, kui pudelid prügikasti jõuavad, pahatihti on need lihtsalt mööda parki laiali loobitud või vastu kõnniteesillutist kildudeks pekstud,» lausus ta. 

25.08.2020 29.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto