P, 25.09.2022

Kutsehariduskeskus alustas õppeaastat

Urmas Glase
Kutsehariduskeskus alustas õppeaastat
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Järvamaa kutsehariduskeskuse direktorit Rein Oselin tunneb heameelt, et maakonna kutseõppes on üle aastate haridusteed alustamas rekordarv õpilasi, eriti rõõmustab teda põhikooli järel õppima tulnute hulk.
Järvamaa kutsehariduskeskuse direktorit Rein Oselin tunneb heameelt, et maakonna kutseõppes on üle aastate haridusteed alustamas rekordarv õpilasi, eriti rõõmustab teda põhikooli järel õppima tulnute hulk. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Eile hommikul pisut pärast kella üheksat kaikus üle Paide Eesti hümn, kostis kõnekõminat ja kõlasid marsihelid – Järvamaa kutsehariduskeskuse Paide õppekoht pidas õppe­aasta avaaktust. Kaks tundi hiljem kuulutas kooli direktor Rein Oselin õppeaasta avatuks ka Särevere õppekohas.

Rein Oselin ütles, et maakonna kutseõppes on üle aastate haridusteed alustamas õpilasi rekordarv, eriti rõõmustab teda põhikooli järel õppima tulijate hulk. «Vaatame tulevikku lootusrikkalt, kool on õppeaastaks hästi valmistunud ja õpetajate kohad komplekteeritud. Meie õpilastel on võimalus välismaale praktikale minna,» ütles ta, täis optimismi.

Märksõnad
Tagasi üles