N, 1.12.2022

Päästekomando uue hoone ehitus jõudis olulise verstapostini

Järva Teataja
Päästekomando uue hoone ehitus jõudis olulise verstapostini
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Türi päästekomando sarikapidu peeti eelmisel reedel ja loodetavasti poole aasta pärast pääsevad päästjad uutesse ruumidesse.
Türi päästekomando sarikapidu peeti eelmisel reedel ja loodetavasti poole aasta pärast pääsevad päästjad uutesse ruumidesse. Foto: Dmitri Kotjuh

Aasta alguses hakati kevadpealinnas Türil päästekomandole uut hoonet ehitama. Reede pärastlõunal jõuti ehitusplatsil sarikapeoni.

Sarikapärja allatoomisele eelnesid tervitussõnavõtud, häid soove laususid siseminister Lauri Läänemets, Riigi Kinnisvara ASi projektidirektor Tarmo Mändmets, Lääne päästekeskuse juht Heiki Soodla, Türi abivallavanem Elar Niglas ja Eviko ASi ehitusjuht Andres Nurk.

Kuigi esialgu pidi päästekomando uus hoone valmima aasta lõpuks, siis nii siiski ei lähe. Rapla-Järvamaa päästepiirkonna juhtaja Tanel Vahter sõnas, et pigem valmib Türile uus hoone poole aasta pärast, vahest 2023. aasta märtsiks. «Ka möödasõitja võis näha, et kevadel ja suve hakul oli ehitustandril seisak,» lausus ta. «Täpsemaid põhjusi ma ei lahkaks, kuid hea uudis on see, et praegu käivad tööd edasi. Mulle teadaolevalt tuleb Türi päästekomando uus hoone täpselt selline, nagu see on paberil plaanitud.»

Märksõnad
Tagasi üles