Esimese klassi õpilaste nimekiri


Ahula lasteaed-algkool
Aleksander Jermakov, Kätlin Nõmme, Marko Stamm, Devon Raadik, Roko Nurken.
Klassijuhataja Inge Kuusemaa.

Albu põhikool
Karmen Tihane, Viivika Liiv, Andero Peterson, Grete Roos, Marily Lasen.
Klassijuhataja Mare Kabel.

Ambla lasteaed-põhikool
Elisabeth Grebenjuk, Argo Kivirand, Marek Nõlvak.
Klassijuhataja Pille Kirsi.

Aravete keskkool
Ragnar Feldmann, Kelli Ilm, Johanna Jürisson, Hanna Kaimer, Roger Kalaus, Andres Kalle, Kaisa-Riin Lillevälja, Annabel-Kretel Kirspuu, Kevin Matikainen, Kristel Mägi, Magnus Ojaniit, Verner Pajula, Joosep Palmiste, Kadi-Liis Pitk, Mailis Pitka, Harry-Sten Sellik, Mattias Tiinast, Indrek Tokaruk.
Klassijuhataja Anne Lees.

Imavere põhikool
Kaido Elisarov, Simo Erberg, Agne Kööp, Roko Loog, Kristjan Martsepp, Andrey Melnikov, Aksel Nõmmik, Tauri Rohtsalu, Reelika Schasmin, Sander Soo, Kersti Säär.
Klassijuhataja Ann Roots.

Järva-Jaani gümnaasium
Merliin Arusalu, Kristin Jalakas, Andri Jullinen, Kätlin Kütismaa, Marta-Maria Leis, Külli Lepiste, Kevin Noorveli, Mirjam Põldsaar, Hanna-Liisi Sander, Sandra Seire, Gerda Sinijärv, Markus Soosaar, Braien Zarubin, Bruno Zarubin, Alo Tamp, Kristjan Vaht.
Klassijuhataja Triin Tiisler.

Kabala kool
Sellel õppeaastal ei lähe Kabala koolis esimesse klassi ühtegi õpilast.

Koeru keskkool
Holger Ivask, Jarno Joost, Fredi Jõgimar, Eliise Kallasmaa, Jaana Kind, Karlis Kool, Carolin Laaneoks, Kerttu Laev, Helerin Luiker, Arni Mänd, Anete-Lisete Pamberg, Angela Pelgonen, Rasmus Randoja, Kevin Riga, Mirko Sirila, Nora Valk.
Klassijuhataja Pille Eha.

Koigi kool
Evald-Sander Abilon, Regnar Heinsalu, Kevin Kalder, Laura Kranich, Marcus Kuus, Brandon Nõva, Valeria Russki, Henri Tristan Vaher, Kassandra Valtna, Sandra Vesk.
Klassijuhataja Kaja Kaljuste.

Laupa põhikool
Maarius Kotsulim, Hellyna Masik, Triinu-Liis Raudla, Jan-Robert Raukas, Marianne Riško, Tanel Roosipuu, Henrietta Tankler, Liis Tooma, Sandra Tänna, Susanna-Ly Ula, Mehis Vanari.
Klassijuhatajad Anneli Paas / Pille Lepik.
Paide gümnaasium
Ia klass
Sirja Aasmaa, Kasandra Abaškina, Aleksei Aleinikov, Karmen Danjuk, Keily-Marleen Frei, Keitlin Kaaret, Tavor-Robert Kivilo, Marek Kuik, Laura Länkur, Triinu Nuhkat, Lauri olde, Asko Olonen, Roomet Reinsalu, Kevin Saluste, Angela Tamm, Kevin Teder, Daniel Tihu, Steven Torn, Anne Maria Vaher, Helery Valdsalu.
Klassijuhataja Tiina Mäeots.

Ib klass
Randolf Alt, Gerrit Anton, Cristopher Jaas, Täheke Kirikmäe, Rait Kohk, Andrian Lomakin, Remo Rico Martinson, Evelina Mill, Egert Ninep, Ade-Briana Nurk, Laura Pilv, Kirke Pärn, Adele Lisette saar, Timo Žmud, Kirsi Tamsalu, Martin Terasmaa, Mikk Vaarmari, Rebeca Viimsalu, Eviita Õisma, Patryk Äkke.
Klassijuhataja Krista Rikk.

Ic klass
Kätlin Annikov, Karlis Ellermaa, Robin Hindre, Deivid Ismael, Arron Koppel, Emma Jane Kütismaa, Aleks Lember, Elerin Mallas, Hanna-Liisa Niller, Lisete Puk, Gerli-Ann Saadi, Simone Saks, Egert Suits, Lisette Taaramäe, Eerik Tammepõld, Eric Tõugu, Simon Usar, Indrek-Ivar Vaher, Veiko Vaher, Alondra Võsujalg.
Klassijuhataja Tiia Sagar.
Paide valla kool-lasteaed
Andreas Hallika, Dhalya-Mary Lohk.
Klassijuhataja Anne Metsaar.

Paide ühisgümnaasium
Ia klass
Kermo Aasamäe, Anete Ainjärv, Tommy Tristan Jakobson, Mari Heleen Jõgiste, Mirtel Kiviorg, Anete Kõiv, Markus Lieberg, Laura Lokotar, Fransiska Malmre, Heleri Masar, Kersti Mikutaite, Anneli Oro, Arti Piirmaa, Jander Poolma, Raido Raud, Christen Savisaar, Eerik Aleksander Smirnov, Karl Tammehoid, Markus Ubaleht, Sten Uus, Eliise Viirna.
Klassijuhataja Heli Prii.

Ib klass
Marten Aasa, Andre Oliver Apsolon, Mari Arume, Karina Davõdova, Hendrik Haamer, Henri Härma, Elsa-Maris Ivanov, Mehis Kivistik, Jedidiah Wesley Lenz, Randel Liiv, Hardi Martjak, Kristi Ojamets, Angelina Petrov, Raiko Pimpernell, Sandra Anet Rahamägi, Kristin Reinmets, Hendrik Rohtla, Geitlin Saagim, Karl-Henrik Tammiste.
Klassijuhataja Piret Nagel.

Peetri kool
Marii-Eliisa Hiiesalu, Markus-Erik Hiiesalu, Kerle Koppel, Birgit Korbe, Klaus-Erik Krönkvist, Arvo Orlovski, Joonas Pappel, Kaspar Talviste, Hanna-May Vildersen, Daniel Vilipõld
Klassijuhataja Niina Raitmaa.

Roosna-Alliku põhikool
Gertu Liidemann, Georg Kristjan Siirand, Sten-Martin Stamm, Laura Tuulik, Robin Vares.
Klassijuhataja Made Talts.
 
Retla kool
Meelika Baikov, Elisa Maria Elias, Argo Kadak, Kristina Kuusk, Aniita Lantsov, Egle Leppane, Henri Must, Carmen Roos, Ellen Such, Kermo Õitspuu.
Klassijuhataja Anneli Lengert.

Türi põhikool
Ia klass
Anders Mait Alberg, Anet Ivanov, Hannah Kaljur, Kirke Kägo, Helis Köhler, Emma Künnapu, Kevin Laur, Aleksander Lavrinenko, Anete Lill, Oliver Lill, Oskar Lillerand, Sergo Miljan, Marcus Pajumaa, Jarmo Palmsaar, Kameron Pukka, Karolin Surva, Kertu Ševerev, Egle Žukov, Henna Terehov, Braien Tome, Sanna Luisa Tõrv, Mayron Uuspõld, Mariette Villems.
Klassijuhataja Kati Sagar.

Ib klass
Hanna-Ly Aardevälja, Robin Avamere, Andzelika Bekker, Jarmo Ivanov, Dan Kannel, Eliise Leesmaa, Dan Regor Makotkin, Mehis Meesaak, Tristan Martti Metsalu, Janar Noot, Keili Pajuman Reiko Pardel, Käroliina Paumverk, Annika Pent, Henri Perillus, Mae Rannapalu, Sirle Roosileht, Silver Rüüt, Liilia-Maria Saadov, Riho Ink, Karen Zinovjev, Triinu-Liis Urgard, Mia Õun.
Klassijuhataja Maire Mardla.

Ic klass
Elena Aava, Samuel Beekmann, Kuldar Helior Saarse, Kevin Ivantšik, Kirke-Maarja Kallavus, Ants Markus Kitsingi, Steven Kivistik, Emili Kopolovets, Henri Lillemets, Sandra Loo, Ester Maamägi, Markus Maasikas, Andres Murga, Mery-Lii Norak, Jaagup Piirsalu, Marcus Pukk, Sten Põder, Maridel Randalainen, Katrin Rootslane, Annika Rõžikov, Kirke Rännel, Anneli Saveljev, Merili Zõbina.
Klassijuhataja Eva Mager.

Vodja kool
Deziree Tammik.
Klassijuhataja Marika Toots.

Väätsa põhikool
Raimond Einmann, Kerli Ivanova, Marten Kabral, Reiko Lehesalu, Egle Mjakiš, Chaty Nagel, Lizanna Palu, Hannaliisa Pärt, Kevin Saul, Johanna Teder, Heleri Väärtmaa.
Klassijuhataja Elle Einmann.

Tagasi üles