Pakiautomaat jõudis Koeru
Täpsustatud: automaat hakkab tööle siiski homme!

  • Pakiautomaat lülitub võrku homsest
  • Koeru pakiautomaadil on uut tüüpi tarkvara
  • Postkontorid suletakse hiljemalt juuliks

Eile paigaldatud Omniva pakiautomaadi leiab Koerust praeguse postkontori ja teeninduskeskuse juurest.

FOTO: Dmitri Kotjuh/JÄRVA TEATAJA/SCANPIX

Eestis postiteenuseid pakkuv Omniva alustas kevadist pakiautomaadivõrgu laiendust Koerust, kui eile sai paika esimene 20st maale paigaldatavast automaadist.

Tellijale

Pakiautomaadi paigaldus algas ennelõunal ning kuigi esialgu arvas ettevõte, et Koerus saab pakiautomaadis pakki saata ja ka vastu võtta juba eile õhtust, on praeguseks selgunud, et kuna Koeru pakiautomaadi puhul on tegemist esimese uut tüüpi pakiautomaadi paigaldusega, võtab selle võrku lülitamine ning tööle saamine oodatust natuke kauem aega, teatas Omniva meediasuhete juht Mattias Kaiv. "Pakiautomaat hakkab tööle ning lülitub võrku homsest," teatas ta täna paludes eksliku info edastamises pärast vabandust.

Kaiv lisas, et nüüdsest peaks Koeru olema ka sihtkohtade nimekirjas nende e-kaubandusega tegelevates ettevõtetes, kes kasutavad Omniva tarnevõimalust. «Tegemist on esimese pakiautomaadiga, mis töötab uuel ja pidevalt arendataval tarkvaral. Seega igasugune klientide tagasiside parendusteks on samuti väga oodatud,» täpsustas ta. Kaivi selgitusel näeb uus tarkvara taotluslikult samasugune välja nagu eelmistel pakiautomaatidel. «Ka on uue tarkvara funktsionaalsus praegu sama, mis eelmisel tarkvaral ning klient sisuliselt uue ja vana automaadi vahel veel erinevust ei näe,» ütles ta.

Tagasi üles