Võrkpallurid pidasid Credit24 liiga viimaseid mänge

Eelmisel laupäeval Paide E-Piima spordihallis olnud Credit24 meistriliiga Järvamaa võrkpalliklubi ja Daugavpilsi Ezerzeme/DU vahelise tasavägise mängu võitsid lätlased.

Avageimis alistasid järvalased lätlasi 25:20. Teises geimis said lätlased eduelamusest hoo sisse ja võitsid geimi kindlalt 25:18. Kolmandas geimis pingutasid Järvamaa võrkpalliklubi mehed end jälle võidule 25:21, kuid neljas, tasavägine geim lõppes neile jälle valusa 23:25 kaotusega.

Otsustavas, viiendas geimis käis punkt punkti heitlus poolte vahetuseni. Seejärel püüdsid järvalased mängu oma kasuks pöörata, kuid see ei õnnestunud ja tasavägine punktimäng läks edasi seisuni 12:12. Siis tegi Ezerzeme lõpuspurdi ning võitis geimi 15:12 ja kogu mängu 3:2.