Sisukord
Paberleht
Postimees

Toidukohad asuvad sööjaid püüdma

3 min lugemist
  • Lõunasöögihinnad ei pruugi enam harjumuspäraselt odavaks minna
  • Kümnekonna toidukoha peale peaks jagunema mitusada sööjat
  • Toitlustaja plaanib alustada toidu vedu kontoritesse
Varem Liisu Söögitoas einestanud Kalev (vasakul) on asunud Paides katsetama teisi söögikohti. Eile hoolitsesid pubis Nii ja Naa tema lõuna eest teenindaja Monika Ivanov ning söögikoha omanik Vambola Merisalu. FOTO: Dmitri Kotjuh/ Järva Teataja

Seoses mitme odava toidukoha sulgemisega on paidelased olukorras, kus nad peavad leidma endale uue kehakinnituskoha. Tegutsevad ettevõtjad näevad selles võimalust, sest saatuse hooleks on jäänud ligi 250 sööjat, keda enda juurde meelitada.

Tellijale Tellijale

Vanalinna kohviku ja Jaama kohviku omanik Priit Põder ütles, et viimastel aastatel ei edenenud paari odavama toidupakkuja tõttu teiste ettevõtted üleliia hästi, sest neile ei jätkunud pisikeses Paides klientuuri. «Las need alles jäänud ettevõtted nüüd kosuvad ja mõtlevad neile inimestele, kes nüüd ripakile jäävad,» sõnas ta.

Põdra ütlust mööda toidukohtadest linnas puudu ei tule, neid on siin endiselt üle kümne. Pigem võib mujal sööma harjunutele osutuda probleemiks hind. «Enam sellist odavat praadi Paides võib-olla ei tulegi ja sellega kohanemine võib inimestel aega võtta,» lisas ta.

23.05.2020 26.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto