T, 30.05.2023

Toidukohad asuvad sööjaid püüdma

Facebook Twitter
Comments
Varem Liisu Söögitoas einestanud Kalev (vasakul) on asunud Paides katsetama teisi söögikohti. Eile hoolitsesid pubis Nii ja Naa tema lõuna eest teenindaja Monika Ivanov ning söögikoha omanik 
Vambola Merisalu.
Varem Liisu Söögitoas einestanud Kalev (vasakul) on asunud Paides katsetama teisi söögikohti. Eile hoolitsesid pubis Nii ja Naa tema lõuna eest teenindaja Monika Ivanov ning söögikoha omanik Vambola Merisalu. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Seoses mitme odava toidukoha sulgemisega on paidelased olukorras, kus nad peavad leidma endale uue kehakinnituskoha. Tegutsevad ettevõtjad näevad selles võimalust, sest saatuse hooleks on jäänud ligi 250 sööjat, keda enda juurde meelitada.

Vanalinna kohviku ja Jaama kohviku omanik Priit Põder ütles, et viimastel aastatel ei edenenud paari odavama toidupakkuja tõttu teiste ettevõtted üleliia hästi, sest neile ei jätkunud pisikeses Paides klientuuri. «Las need alles jäänud ettevõtted nüüd kosuvad ja mõtlevad neile inimestele, kes nüüd ripakile jäävad,» sõnas ta.

Põdra ütlust mööda toidukohtadest linnas puudu ei tule, neid on siin endiselt üle kümne. Pigem võib mujal sööma harjunutele osutuda probleemiks hind. «Enam sellist odavat praadi Paides võib-olla ei tulegi ja sellega kohanemine võib inimestel aega võtta,» lisas ta.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles