Sisukord
Paberleht
Postimees

Suurpeo lavastajate unistus läks lõpuks täide

3 min lugemist
  • Mõte ühiselt korraldatud peost küpses aastaid
  • Peole tulevad kokku Järvamaa hingesugulased
  • Pidu toimub kahes kohas
Suvel pealinnas peetud laulu- ja tantsupeol tervitas tantsupeo liigijuhi assistendi ametis olnud Kätlin Merisalu rongkäigus lauluväljakule saabuvaid järvalasi ja elas neile meeleolukalt kaasa. Eeloleval suvel saab ta seda teha Paides, olles üks maakonna peo lavastajatest. FOTO: Dmitri Kotjuh/JÄRVA TEATAJA/SCANPIX

Pärast mais Türil peetud Järvamaa laulu- ja tantsupidu kuulutas Järvamaa omavalitsuste liit välja konkursi järgmise aasta peo kavandi leidmiseks. Kui varem on tulemused selgunud juba juuliks, siis tänavu kuulutati võitja välja septembri alguses. Võitjate rõõmu mõnekuine ootus sugugi ei vähendanud.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Järvamaa omavalitsuste liidu kokku kutsutud komisjoni otsuse järgi võitis Kätlin Merisalu ja Marika Kuusiku esitatud ideekavand «Hingesugulane», mis jäi sõelale kolme kavandi hulgast.

Üks autoritest, Kätlin Merisalu, ütles, et muidugi lootsid nad Marika Kuusikuga, et selgus jõuab kätte varem, sest suvel, mil aega on rohkem, saanuks juba tööga pihta hakata. «Mõnes mõttes on see isegi hea, sunnib nüüd meid tõhusamalt tööle ja kohe kaasame ka ju kõik osalised aktiivselt korraldusse,» lausus ta.

28.05.2020 01.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto