E, 6.02.2023

Kolm kilomeetrit haihtus ühe hetkega

Tiit Reinberg
Kolm kilomeetrit haihtus ühe hetkega
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
79aastane Ardu elanik Raul Tamm ootas eile kaanatamatult, millal avamisüritus läbi saab ja ta pääseb oma autoga uut teed proovima. See on Tammele oluline tee, sest ta sõidab sedakaudu Paidesse poodi.
79aastane Ardu elanik Raul Tamm ootas eile kaanatamatult, millal avamisüritus läbi saab ja ta pääseb oma autoga uut teed proovima. See on Tammele oluline tee, sest ta sõidab sedakaudu Paidesse poodi. Foto: Dmitri Kotjuh

Uuel, Tallinna–Tartu maantee neljarealise lõigul Ardu viaduktil oli eile ennelõunal palju hästi istuvates ülikondades mehi ja sekka ka mõni kaunis kleidis naine. Viaduktile oli üles löödud telk, mängis muusika ja kõlistati klaase.

Seda kõike vaatas kõrvalt pealt 79aastane Raul Tamm, kes elab Ardus. Vana maantee äärde kolis ta 1963. aastal. Siis oli seal hea elada, aga mida aasta edasi, seda rohkem hakkas maanteel autosid vurama. «Nüüd on juba pikka aega sedasi, et kui tahad hoovis kellegagi rääkida, siis pead häält tõstma, muidu ei kuule,» ütles Tamm.

Olgu ilm õhtul milline tahes, Raul Tamm istub koduhoovis ja naudib vaikust, sest lõviosa autodest sõidab eilsest alates Ardust ja tema kodust kaugemal.

Märksõnad
Tagasi üles