Maakond tuleb täita pallimänguringidega

Pühapäeval läksid Järvamaa korvpalli-meistrivõistluste viimases mängus vastamisi Plastrex ja Retro. Tulemusega 66 : 59 võitis Retro. Esiplaanil peab palli nimel võitlust Retro mängija Janno Viilup.

FOTO: Dmitri Kotjuh/JÄRVA TEATAJA/SCANPIX

Paide korvpalliklubi Seitse tegevjuht Viljar Pennert unistab täita Järvamaa pallimänguringidega, et edaspidi esindaks maakonda liigas ühtne meeskond. Esimene samm selles suunas on jätkata kohalikke korvpalli-meistrivõistlusi.

Tellijale

Nädalavahetusel said alguse 22. Järvamaa korvpalli-meistrivõistlused. Peasekretär Viljar Pennerti ütlust mööda meistrivõistluste ülesehituses suuri muudatusi pole. Küll on tosinast võistkonnast jäänud mängima kümme. «Loobusid Koeru ja Paide vald. Mõlemat kimbutab mängijate vähesus. Seega jäi põhiturniirile kaheksa meeskonda, kes mängivad omavahel kaks ringi läbi ja saavad tulemuste alusel asetuse kohamängudele. Eelmisel aastal liitusid Ambla SK ja Paide Viking Window veerandfinaalis, aga sel aastal teevad seda alles poolfinaalis,» selgitas ta.

Viljar Pennert nimetas ka põhjusi, miks on võistkondi aastatega kõrvale jäänud. «Mitu mängijat on jõudnud soliidsesse ikka ega soovi enam võistlusmänge pidada. Teisi kimbutavad tervisehädad ja kolmandad on töökohustuste tõttu palju kodust eemal,» lausus ta.

Tagasi üles