Sügistriatlonile tuli poolsada huvilist

FOTO: Kuido Saarpuu/Järva Teataja

Triatlonihuvilised startisid pühapäeval Türilt jalgrattaga (pildil Kirna mäe tõus) Paidesse, päeva esimesse poolde jäi ujumine Türi ujulas ja võistluse lõpetas jooks Paides.

Tellijale

Türi-Paide sügistriatloni ühe korraldaja, Türi spordiklubide liidu tegevjuhi Tanel Viljati ütlust mööda kogunes startijaid üle Eesti, kuid rohkem ikka kohalike spordihuviliste seast. «Poolsada startijat on täitsa tubli keskmine tulemus, kui arvestada, et parimatel aegadel on sportlasi olnud 70 ringis, kuid halvimatel jäänud ka alla 40,» sõnas ta.

Starti tulnute head sportlikku vormi näitasid ka nende üsnagi ühesugused 300 meetri ujumistulemused, mille järgi anti start 12,8kilomeetrisele jalgrattasõidule Türilt Paidesse. «Kaheksa minutiga olid kõik rajale saadetud, ühegi startija vahe ei olnud rohkem kui 30 sekundit. See näitab, et väga tublid sportlased ja rahvasportlased kogunesid meie võistlusele pühapäeva veetma,» tunnustas Viljat. Üldarvestuse kiireim mees oli Sander Saar, kes kulutas kolme ala peale 31 minutit ja 57 sekundit. Kolmeliikmelistest sõbravõistkondadest ei leidunud 32 minuti ja 36 sekundiga vastast Smart Sportile (Sander Saar, Oskar Kontus, Kert Järva).

Tagasi üles